Evenementenhal Hardenberg | 24, 25 & 26 oktober 2023

Evenementenhal Gorinchem | 28, 29 & 30 november 2023

LTO Noord / AgriPers

Dit doen wij allemaal voor jou

Dit doen wij allemaal voor jou

Delen:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Wij komen op voor jouw belangen. Dit doen we op lokaal, regionaal, landelijk en internationaal niveau. Wij helpen jou met ondernemerschap, innovatie en duurzaamheid. Samen werken wij aan een goede toekomst voor onze sector. Wij zorgen ervoor dat de stemmen van onze boeren en tuinders gehoord worden en dragen bij aan een goede ontwikkeling van de sector. Wij zitten in Den Haag aan tafel, zodat jij dat niet hoeft te doen. Dat doen we met onze leden, voor onze leden en voor de mensen om ons heen. Voor Nederland en de rest van de wereld. Want een vruchtbare agrarische onderneming en een gezonde sector is beter voor ons allemaal.

Contactinformatie

Stuur ons een bericht

Scroll naar top